Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

Türkiye’de otomotiv ekosisteminin dijitalleşmesine öncülük etmek için kurulduğumuz 2017 yılından bu yana sürücülerle otomotiv ürün ve hizmet sağlayıcılarını iki taraflı pazar yerlerimizde birbiriyle buluşturuyoruz.

İstanbul’daki genel merkezimiz, Adana, Ankara, İzmir ve Trabzon’da yer alan bölge temsilciliklerimiz, Nevşehir’de yer alan çağrı merkezimizdeki yetkin kadromuz ile bir araba hikayesi yaratmak için çalışmalarımızı sürdürüyor, otomotiv sektöründe uçtan uca hizmet sunan, deneyim ve veri şirketi olma hedefiyle yolumuza devam ediyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz platformlarımız aşağıdaki gibidir:

Tasit.com: Mottosu ‘Keyfini Sür’ olan Tasit.com, sürücülerin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlar. Taşıt.com Mobilite Hizmetlerinin pazar yeridir. Kiralama tedarikçileri, oto tamir noktaları, oto kuaförler, ekspertizler ve lastik jant noktaları ile sürücüleri buluşturur.

2009 yılında kurulan 1,5 milyondan fazla üyesi olan Taşıt.com, Garaj Sepeti tarafından 2017 yılında satın alınmıştır.

Araba.com: Mottosu “Türkiye’nin Araba Pazarı” olan Araba.com sürücülerin araç ve yedek parça alım satımında yeni nesil çözümler sunan öncü pazar yeridir.

2003 yılında kurulan 2 milyondan fazla üyesi olan Araba.com, Garaj Sepeti tarafından 2018 yılında satın alınmıştır. Araba.com üzerinden bugüne kadar 4 milyondan fazla araç ve yedek parça satışa sunulmuştur.

Datamotiv ve Garaj Data: Mottosu “Türkiye’nin Araç Kataloğu” olan Datamotiv, Türkiye araç parkının en güncel kategori ve fiyat bilgilerini paylaşır. Garaj Data da kurumlara değerleme gibi çeşitli API hizmetleri ile büyük veri çözümleri sunar.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
%
Havale / EFT
%
Kapıda Ödeme
%
Posta Çeki
%
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Sanal Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web Sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Sitemizden %100 Güvenle Alışveriş Yapabilirsiniz.

Biz Neredeyiz ?