Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

bebelive.com

Türkiye'nin Online Bebek Moda Mağazası

Bebelive Alışveriş Sitesi

Bebelive.com,
2018 Yılında kurulmuş E-Ticaret sitesi ile Anne & Bebek ürünleri sektörüne adım atmıştır.

Ürün portföyünü sürekli geliştirmekte olan Bebelive.com, annenin ve bebeğin doğum öncesinden başlayıp 2 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen bir e-ticaret sitesidir. Bebelive.com, 0-2 yaş arası bebeklere uygun araç gereç, oyuncak, giyim, bakım, mobilya, beslenme ve güvenlik ürünlerini müşterilerine en kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sunmaktadır.

Bebelive.com satış sonrası süreçte de müşteri memnuniyetine azami önem verir.

Tüm ürünlerde değişim ya da iade imkânı sunan Bebelive.com, kargo ile ilgili oluşabilecek herhangi bir sorunda hızlı çözümler üretir.

Web sitemizde bulunan ürünlerin tamamı stoklarımızda mevcuttur. İnternet sitemizden yılın her günü 7/24 gönül rahatlığı ile sınırsız alışveriş yapabilirsiniz. ‘’Hızlı ve Ücretsiz Kargo’’ hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. 150 TL üzeri yapılan alışverişlerden kargo ücreti almıyoruz. Ödemelerinizi kredi & banka kartı, banka havalesi, eft, BKM Express ya da teslimatta kredi & banka kartı ödeme yolu ile yapabilirsiniz.

Bebelive.com müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar.

Hedefimiz..

Web sitemizde bulunduğunuz süre içinde alışverişinizden keyif almanız, ürünleri incelerken bebeğinizle ürünleri birlikte hayal etmeniz önceliğimiz ve mutluluğumuzdur.

Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sizlere anlaşılabilir bir içerikle tamamen şeffaf olarak sunmak için buradayız.

Bebeğinizin ihtiyaçlarını bilir, bir anne gözü ile seçer ve sizlerle paylaşırız. Bu paylaşımlarda bulunurken; siparişlerin zamanında sevk edilmesi ve siparişlerin her aşamasında sizleri bilgilendirmeyi görev ediniriz.

Bebelive.com Ailesi…

Bebelive Alışveriş Sitesi

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 1
Havale / EFT
% 3
Kapıda Ödeme
% 1
Posta Çeki
%
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Sanal Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web Sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Sitemizden %100 Güvenle Alışveriş Yapabilirsiniz.

Biz Neredeyiz ?