Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

domirobot.com

Elektronik Malzeme Çeşitleri ve Robot Parça Marketi

domirobot.com

Biz Kimiz?
2015’de Domino Fiber Optik çatısı altında kurulduk. Türkiye’de bir ilke imza atarak yeni nesil teknolojik ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları bu sitede toparladık.
Yeni nesil teknolojilerde ihtiyacınız olabilecek ürünleri sizler için inceledik, seçtik ve bu sitede avantajlı fiyatlar ile hizmetinize sunduk
Gelin Birlikte Yapalım:
Birlikte proje geliştirmeye, projelerinize destek vermeye hazırız. Projelerinize maddi ve teknik destek için info@domirobot.com  adresinden bizimle iletişime geçin.
Bugün Türkiye’de Elektronik ürünlerde online alışverişin ve ürün geliştirmenin keyfini yaşamanızı istiyoruz. Üyemize, nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz.

Kullanım Şartları 

DomiRobot bir Domino Fiber Optik San.ve Tic. Ltd.Şit. firmasıdır. DomiRobot sitesinin bütün hakları Domino Fiber Optik San.ve Tic.Ltd.Şti.’ne aittir. Domino Fiber Optik San.ve Tic. Ltd.Şti. bundan sonra DomiRobot olarak anılacaktır.

DomiRobot.com websitesine girmeniz veya DomiRobot.com websitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan DomiRobot sorumlu değildir. DomiRobot sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

DomiRobot, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

DomiRobot, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi DomiRobot’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. DomiRobot, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

DomiRobot bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, DomiRobot markası ve diğer markalar, www.domirobot.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. DomiRobot’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

DomiRobot.com’dan alışveriş yapmak için üyelik gerekmemektedir. DomiRobot.com’dan alışveriş yapan kişiler, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olurlar.

Havale veya EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, sipariş toplam tutarının DomiRobot’un banka hesaplarına ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale veya EFT yoluyla verilen, ancak 10 gün içerisinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir.

DomiRobot, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 1
Havale / EFT
% 1
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Web Sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Elektronik Bilgi Sistemin'de Doğrulanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Biz Neredeyiz ?