Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

gravurmalzemeleri.com.tr

Kaliteli Malzeme Kaliteli İşçilik

gravurmalzemeleri.com.tr

Firmamız 2008 Yılında Antalyada kurulmuştur. Üretimimizde talaşlı imalat bölümünde, günümüz teknolojisine uygun yazılımlardan, tezgâh ve donanımlardan faydalanılmaktadır.

Havalı oyma Kalemleri ve Gravür Mengenelerinin Satış ve Servisini sağlamaktayız..

Ürünlermizi, kuyumculukta, (mıhlama ve kalemkarlık)mikro oyma işlerinde, kalıp oymacılığında, silah ve bıçak gibi eşyalar üzerine gravür (oyma motifler) yapımında kullanabilirsiniz. Ayrıca saat, çakmak, gümüş ve paslanmaz çelik tepsi, ve bunlara benzer özel eşyalar üzerine prüzsüz ve parlak bir şekilde yazı yazabilir ve özel motifler işleyebilirsiniz. Ürünlerimiz çalışma esnasında el içinde karıncalanma, uyuşma ve ısınma yapmaz, saatlerce durmadan çalışabilirsiniz. %100 Türk malıdır ve (3) yıl garantilidir. İstediğiniz hertürlü oyma aracı ile kıyas edebilirsiniz. Gerek fiyat yönünden,gerekse performans açısından en iyisi olduğunu göreceksiniz. Ürünlerimiz sadece düz akım (kompresör-oksijen tüpü vb) hava ile çalışır, Elektrik desteği gerekmez.Oyma kalemlerimiz dakikada 130.000 vuruş yapar. Çok sık aralıkla vuruş yaptığından dolayı, pürüzsüz ve parlak bir oyma gerçekleşir.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
%
Havale / EFT
%
Kapıda Ödeme
%
Posta Çeki
%
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Web Sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Elektronik Bilgi Sistemin'de Doğrulanmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Biz Neredeyiz ?