Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

Kazancliofis.com

Bursanın Süper Ofis Marketi

kazancliofis Alışveriş Sitesi

1990 yılında Bursa’da kurulmuş köklü bir perakende satış mağazasıdır. Türkiye’nin en iyi kırtasiyeleri arasında gösterilen markamız halihazırda 700 metrekare alanda müşterilerine hizmet veriyor. BEHA’da yaklaşık 60 bin çeşit ürün bulunuyor ve 4 ana 20 alt kategoride bu ürünler müşterilerimize sunuluyor.

2009 yılında açılan Beşevler mağazamız, Bursa’da sektörün ilk büyük mağazacılık örneğidir. Kırtasiye, kitap, hediyelik ürünler ve Premium ürünler departmanlarıyla son tüketiciye; BEHA Kurumsal Satış sistemimizle ise kurumsal işletmelere hizmet veriyoruz.

Kazançlı Ofis, BEHA’nın uzun yıllardır devam eden kurumsal satış sisteminin yuvadan ayrılmış hali olarak tüketicilerle buluşmaktadır. Ana kategorimiz kırtasiyenin dışında, gıda, temizlik, hırdavat, elektronik ve sarf malzemeler kategorilerinde binlerce ürünü sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik hızlı teslimat hizmetimiz ve her gün artan ürün sayımızla.

Kazançlı Ofis’i ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beraber güzel işlere imza atmak ümidiyle.

Kazançlı Ofis AŞ Bursa Ticaret Sanayi Odası ve TÜKİD üyesidir.

Kazancliofis Alışveriş Sitesi

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 1
Havale / EFT
% 3
Kapıda Ödeme
%
Posta Çeki
%
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Sanal Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web Sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Sitemizden %100 Güvenle Alışveriş Yapabilirsiniz.

Biz Neredeyiz ?