Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

kirtasiyemgelsin.com

Okul ve Ofis İçin İhtiyacınız Olan Her şey Burada..

kirtasiyemgelsin.com
Ankara merkezli Kirtasiyemgelsin.com, online kırtasiye malzemesi satışı yapmak üzere kurulmuştur. Hobi ürünlerinden okul ve ofis gereçlerine, eğitici oyuncaklara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Kullanıcılara sektörün önde gelen markalarının yüksek kalite standartlarını karşılayan, sağlık açısından zararlı malzemeler kullanılmadan üretilmiş ürünlerini sunuyoruz.
Kirtasiyemgelsin.com, elektronik ticarette hizmet kalitesini belirleyen unsurların tamamına azami derecede özen gösterilerek yapılandırılmıştır. Sanal mağazamızda aradığınız ürüne kolayca ve hızlı şekilde ulaşabilir, ürünler hakkında doyurucu bilgi edinebilirsiniz. Kullandığımız yüksek güvenlikli ödeme sistemiyle de online alışverişi son derece güvenli hale getiriyoruz.
Yerinde saymanın gerilemek olduğu bilinciyle daima daha iyinin izini sürerek hizmet kalitesini sürekli arttırmaktayız. Tüm iş süreçlerimizin odak noktasında müşteri memnuniyeti var. Beklentileri karşılamakla yetinmiyor, beklentilerin ötesinde hizmet verme hedefiyle standartlarımızı devamlı yükseltiyoruz. Bütün faaliyetlerimiz dürüst ve ilkeli iş anlayışımız tarafından şekillenmektedir. Yüksek kaliteli ürünleri, benimsediğimiz sarsılmaz etik kurallarıyla sunuyoruz. Daha iyiye giden yolda hedeften sapmadan ve değer üreterek ilerleyebilmek için işimize duyduğumuz saygıyı rehber edindik.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
%
Havale / EFT
%
Kapıda Ödeme
%
Posta Çeki
%
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Sanal Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web Sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Sitemizden %100 Güvenle Alışveriş Yapabilirsiniz.

Biz Neredeyiz ?