Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

kralpestil.com

Kral Pestil Köme - 1974'den beri

Kralpestil Alışveriş Sitesi

Büyükbayraktar kardeşler  aile olarak 1950 yılından beri Gümüşhane’de ev ölçeğinde üretilen ve kış aylarının vazgeçilmez geleneksel gıdaları olan pestil, köme ve pekmezi üretmekte iken; 1974 yılında bu ürünleri işletme boyutuna taşımış, üretimi 12 aya yaymış ve KRAL markası ile üretmeye başlamıştır. Türkiye ve dünya bu ürünleri Kral markası ile tanımıştır. 2000 yılına gelindiğinde bu geleneksel gıdaların üretiminde modern tesislere geçmiştir. Ülkemizde bu ürünlerin ihracatını ilk kez yapmıştır. Kaya Büyükbayraktar’ın ilimize ve ülkemize kazandırdığı bu sektörde faaliyet gösteren  birçok işletme oluşmuş ve pestil ve kömenin ünü hızla büyümüştür. KRAL ailesi olarak bir taraftan artan talebi karşılamak üzere kapasite artışlarına gidilirken, A sınıfı satış noktalarında ve elit satış noktalarında KRAL markasını yerleştirmişlerdir. Diğer taraftan ISO 9001 ve HACCP belgelerini almış, süper marketlere, büfe türü satış noktalarına tescilli yeni markaları ile girerek marka gücünü de artırmıştır.

Kral Pestil, 2002 yılından beri Büyükbayraktar Gıda San. ve Tic. Ltd Şti. çatısı altında organize sanayi bölgesindeki 12000 m2’lik üretim alanında faaliyet göstermektedir. Firma “doğadan gelen doğal ürünü bozmadan tüketiciye ulaştırma” hedefinde ürün çeşitleri arasına çokopestil, meyve marmelatları ve bitki-meyve çaylarını da katarak yoluna devam etmektedir.

Bugün ülkemizde benzer faaliyet alanlarında en yüksek kapasitede üretim yapan işletme, her geçen gün öz sermayesi, Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığı, Tübitak ve üniversitelerin desteği/işbirliği ile büyümeye, kapasitesini artırmaya ve kalitesini geliştirmeye, ürünlerini standardize etmeye devam etmektedir.

Büyükbayraktar brothers  as a family was producing fruit roll up, churckhela and grape molasses  which is the essencial traditional foods of the winter mounts since 1950  in Gümüşhane. And in 1974 they started to service as a company during 12 mount and with its new trademark King . Turkey and the World  knew them with this name. In 2000 they started to production of  this traditional foods as a modern foundation. They was the first in exportation of this foods in our country. And then in our country new foundations has opened to product this foods  right after Kaya bayraktar s busines activities. Sooner dried fruit roll up and churckhela got so famous around the world. As the Kral family, they, started in order to answer the demand they increased their capacities and they placed the products of King in a A class markets and elit stores.On the other hand King took the ISO 9001 and HACCP documents. And with this way it started to selling facilities in super markets buffets and other selling points. So they started to get power with the facilities of the patented productions sellings.

Since 2002, Kral fruit roll ups have been servicing as the name of  Büyükbayraktar food industry trade limited company in a12000 square metered organized industry field. This company is targeting the natural fruits without suplementing artificial additions in it to transport the costumers.And newly there is different kinds of products like fruit roll up with chocholate, fruit marmelades, green fruit teas.

Today in our country it is the best capacitied company in the similar food production and each day it is growing and increasing the quality of the production with the cooparations of Tubitak and the universities. And each day it is continuing to standardize it s new  productions.

Vizyonumuz

Yaygın satış noktalarımızla sunduğumuz hizmeti, büyük marketlerin reyonlarına taşımakla beraber uluslararası piyasalara sunmak ve daha çok insanın ağız tadı olmak markamızın vizyonudur.

Misyonumuz

Yöresel ürünlerimizi çağdaş beslenme alışkanlıklarının vazgeçilmez ağız tatları arasına katıncaya kadar yenilikler üretmek, ilkeli ve iddialı olmak temel misyonumuzdur.

Kralpestil Alışveriş Sitesi

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
%
Havale / EFT
%
Kapıda Ödeme
%
Posta Çeki
%
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Sanal Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web Sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Sitemizden %100 Güvenle Alışveriş Yapabilirsiniz.

Biz Neredeyiz ?