Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

sporservis.com

Türkiye'nin 7/24 Online Spor Mağazası

sporservis.com Alışveriş Sitesi

Türkiye’nin 7/24 Online Spor, Sağlık ve Eğlence Mağazası.

29 Yıldır güven ve tecrübe ile Spor,Sağlık ve Eğlence ürünlerini siz çok değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Firmamız sporservis mağaza adımız ile uzun yıllardır spor ürünlerinde bilindik bir çok markanın bayiliği ve yetkili satıcılığını yaparak satış yapmaktadır. 20 Yıldan bu yana E-Ticaret Mağazamız olan www.SporServis.com üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimizi kargosu tarafımızdan karşılanacak şekilde müşterilerimize teslimini gerçekleştiriyoruz. www.SporServis.com mağazamız üzerinden satışa sunmuş olduğumuz ürünlerimizin %80 kısmı stoklarımızdan gönderilmekte olup hacmi büyük ve kargolarca taşınamayan lojistik firmalarca taşınması gereken ürünlerimizi ithalatçı firmaların depolarından gönderim sağlamaktayız.

Bayiliğini yapmış olduğumuz başlıca markalar arasında Voit, Dynamic, Universal, Busso, RestPro Masaj Ürünleri, Denver, Warner Bros Ürünleri, Diesel Fitness, Pro Fitness, ürünlerini sayabiliriz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürün kategorilerimizi ise koşu bandları, kondisyon bisikletleri, eliptik Bisikletler, kondisyon kürekleri, Ağırlık Sehpaları, Paten, kaykay, scooter, Masaj Masası ve Ürünleri ve diğer kondisyon egzersiz ürünleri olarak sıralayabiliriz.

E-ticarette sporservis.com olarak tüm müşterilerimizin güvenliğini ve memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak öncelikli hedeflerimizden olup ,siz çok değerli müşterilerimizi daha kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle buluşturmak için çalışıyoruz.

Tüm spor ürünlerini 27 Yıldır güven ve tecrübe ile siz çok değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Firmamız uzun yıllardır spor ürünlerinde bilindik bir çok markanın bayiliği ve yetkili satıcılığını yapmaktadır. 16 Yıldan bu yana E-Ticaret Mağazamız olan Sporservis.com üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimizi kargosu tarafımızdan karşılanacak şekilde müşterilerimize teslimini gerçekleştiriyoruz. Bayiliğini yapmış olduğumuz başlıca markalar arasında Voit, Dynamic, Universal, Busso, RestPro Masaj Ürünleri, Denver, Warner Bros Ürünleri, Diesel Fitness, Pro Fitness, Adidas Boks Ürünleri, Optimum Nutrition ve Loft Cosmetics ürünlerini sayabiliriz. Satışını gerçekleştirdiğimiz ürün kategorilerimizi ise koşu bandları, kondisyon bisikletleri, eliptik Bisikletler, kondisyon kürekleri, Ağırlık Sehpaları, Paten, kaykay, scooter, Masaj Masası ve Ürünleri ve diğer kondisyon egzersiz ürünleri olarak sıralayabiliriz.

sporservis.com alışveriş sitesi

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
%
Havale / EFT
%
Kapıda Ödeme
%
Posta Çeki
%
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Web Sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Elektronik Bilgi Sistemin'de Doğrulanmıştır.

Biz Neredeyiz ?